Datum objave: 01. Svibanj 2011

Šibenik - Dinamo 0:2, privedena četiri navijača

Diana Ferić
Diana Ferić
Nogometaši Šibenika izgubili su na Šubićevcu od novog prvaka Hrvatske, Dinama rezultatom 0 : 2 pred oko 1 000 gledatelja.Domaći igrači krenulis u dobro pa su u 19. minuti imali priliku povesti iz jedanaesterca ali je Dinamov vratar Kelava uspio obraniti udarac Bačelić - Grgića. Prvo poluvrijeme završilo je tako rezultatom 0  : 0. U drugom poluvremenu, u 58. minuti gosti su poveli golom Rukavine iz slobodnog udarca. Do samog kraja utakmice uspjeli su održati tek minimalnu prednost  da bi u 90. minuti, nakon prekršaja domaćeg vratara Blaževića, koji je zaradio crveni karton, ponovno Rukavina, iz jedanaesterca zatresao mrežu dmaćih te je utakmica završila s 0 : 2. Zanimljivo je da su za Dinamo nastupila dva bivša igraća Šibenika i to Rukavina i Ademi,a navijači su Ademija dočekali zvižducima.Prema policijskom priopćenju prije početka utakmice na Šubićevcu privedena su, iz preventivnih razloga,  tri najvijača iz navijačke udruge BBB jer su bili pijani. Tijekom utakmice 17 - godišnji navijač Šibenika zapalio je "bengalku" zbog čega je i on priveden.  Nakon prekršajne obrade svi su pušteni, a protiv njih slijedi optužni prijedlog zbog prekršaja iz Zakona o sprečavanju  nereda na športskim utakmicama.FOTO preuzet sa službene stranice NK ŠIbenika
Iz kategorije: Vijesti