Datum objave: 19. Listopad 2014

HNK Šibenik ponovno slavio na Šubićevcu:Svladali sinjskog Junaka s 3 : 1

Sedmu uzastopnu pobjedu postigli su nogometaši Šibenika. Jučer su na Šubićevcu,  11. kolu Treće lige jug svladali Junaka iz Sinja s 3:1. Dva gola dali su domaćini,Vlatko Blažević i Igor Priji, a kapetan gostujuće momčadi  Dino Ramljak zabio je autogol.

Na prvi pogodak čekalo se do 31. Minut. Tada je poslije ubačaja Maretića s desne strane lopta došla do Blaževića koji glavom na drugoj stativi šalje loptu u mrežu. Tek što se krenulo s centra u drugom dijelu novi pogodak: Perica je dao odličnu loptu Prijiću, a golgeter njegovih vrijednosti takve prilike ne propušta, postiže svoj deseti gol u sezoni za vodstvo od 2:0.

U 73. minuti Matijašević je pogodio Slavičinu mrežu za 2:1, a konačnih 3:1 postavio je osam minuta prije kraja utakmice kapetan Junaka Ramljak koji je ubačaj Puclina u sredinu nesmotreno proslijedio u vlastitu mrežu, prenosimo sa službenog portala HNK Šibenik.