Datum objave: 28. Studeni 2010

Vjekoslav Lokica:Igrali smo bez volje

Nakon jučerašnjeg poraza 1 : 3 Šibenika u Vinkovcima od Cibalije trener Šibenčana Vjekoslav Lokica nije krio razočarenje igrom svojih igrača: "Preostaje mi poslije svega samo da čestitam igračima Cibalije na zasluženoj pobjedi. Unatoč našem ranom vodstvu prvo poluvrijeme smo odigrali katastrofalno. Dobivali smo golove na postavljenu obranu što je nedopustivo. Drugo je bilo nešto bolje ali nismo iskoristili prilike koje smo stvorili. Očito je da se igrači nisu dovoljno trudili, kao da su igrali bez volje  - rekao je Lokica novinarima. Šibenik je, kako smo javljali, poveo u 16. minuti golom Željka Malčića, donedavnog igrača Cibalije.Tog nekad naboljeg igrača vinkovačkog prvoligaša dio tribina jučer je, nakon što je postigao zgoditak, izviždao dok ga je zapadna tribina pozdravila pljeskom, kako su primjetili reporteri koji su pratili utakmicu. Šibenčane je, inače, bodrila grupa od šest  navijača koji  su došli iz Šibenika. Vinkovčani su do kraja prvog poluvremena poveli sa čak  3 : 1 što je bio i konačan rezultat jer u drugom poluvremenu nije bilo golova[caption id="attachment_5899" align="alignleft" width="150" caption=" Stanko Mršić, trener Cibalije"][/caption]Komentirajući još jednu pobjedu svoje momčadi, koja ih i dalje ostavlja na trećem mjestu, trener Cibalije Stanko Mršić rekao je da je zadovoljan prikazanim i da su njegovi igrači odigrali veoma dobro prvo poluvrijeme. "Imali smo još nekoliko prilika koje nismo realizrali ali dobro je i ovako. Najbitnija je još jedna pobjeda i tri nova boda. Teren je bio težak, a traga je ostavila i Kup utakmica koju smo igrali u srijedu - rekao je Mršić.