Datum objave: 06. Studeni 2023

KICKBOXING / August Lambaša i Snježana Prgomet zlatni na međunarodnom turniru Kutina open 2023. Uz dva zlata Šibenčani osvojili srebro i tri bronce.

August Lambaša i Snježana Prgomet osvojili su zlatne medalje na jakom međunarodnom kicboxing turniru Kutina open 2023. na kojem je nastupilo 703 natjecatelja iz 74 kluba iz 7 država. Odlični su bili i ostali borci i borkinje šibenskog KK „Dalmatino” tako da je njih šestoro koliko ih je sudjelovalo na turniru osvojilo šest medalja.
August Lambaša je bio najbolji i osvojiuo je zlato u kategoriji do 47 kg, a
Snježana Prgomet briljirala je u konkurenciji seniorki. Za nju je to bila odlična provjera pred svjetsko prvenstvo koje se održava za 20 dana u Portugalu. Srebrnu medalju osvojila je Laura Lokas, a brončane Tonka Desanić, Franko Peran i Bartul Dasović.
Natjecateljima su u kutu bili trener Damir Lambaša i svjetska i europska prvakinja Nives Radić, te trener Robert Dasović. Voditelj ekipe je bio, kao i uvijek, predsjednik kluba Darko Mikulandra.