Datum objave: 30. Listopad 2023

HRVANJE / Šibenski hrvač Jan Slavica osvojio titulu prvaka Hrvatske u hrvasnju slobodnom stilom u kategoriji do 75 kilograma

Šibenski hrvač Jan Slavica osvojio titulu prvaka Hrvatske u hrvanju slobodnom stilom u kategoriji do 75 kilograma. Titulu je osvojio na Prvenstvu Hrvatske u konkurenciji 180 hrvača. Na Prvenstvu Hrvatske za HK „Šibenik” uz Jana Salavicu, nastupili su Šimun Grabovac, Ivan Shapovalov, Jakov Bulat i Jan Slavica.
Ivan Shapovalov bio je treći u kategoriji do 75 kilograma, Jakov Bulat osvojio je titulu viceprvaka Hrvatske u kategoriji do 54 kilograma, a Šimun Grabovac je u repasažu tijesno izgubio priliku za osvajanje medalje.
HK „Šibenik” uspio je zahvaljujući odličnim rezultatima svojih hrvača osvojiti treće mjesto u Hrvatskoj u ekipnoj konkurenciji.