Ponedjeljak, 08 Travanj 2019 13:34

Gimnastičarke šibenskog "Dišpeta" okitile se medaljama i na Kupu hrvatske regije Jug

Napisala: 
Gimnastičarke šibenskog "Dišpeta" okitile se medaljama i na Kupu hrvatske regije Jug

Gimnastički klub Šibenik – Dalmacija sudjelovao je na KUPU HRVATSKE REGIJE JUG koji je proteklog vikenda održan u Zadru.


Nastupili su klubovi iz cijele regije i to:KRG Sirena iz Zadra, KRŠG Rusulice iz Trogira, KRŠG Floramye iz Splita, GK Dišpet iz Šibenika , KRG Nebo iz Šibenika i GK Šibenik – Dalmacija iz Šibenika). Gimnastičarke su se natjecale u seniorskoj, juniorskoj i kadetskoj kategoriji , kao i u mlađim kadetkinjama i mini kategoriji
Gimnastički klub Šibenik – Dalmacija sudjelovao je u individualnim i grupnim vježbama.

U individualnom programu:

U kategoriji Mini: SARA MALENICA osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju
MIA NAKIĆ u kategoriji mlađih kadetkinja osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.
U kategoriji seniorki ELLA MAGDIĆ osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

U grupnim vježbama:

Kategorija kadetkinja u sastavu Katina Žonja, Sara Petrović, Lea Gabriela Kedžo, Indy Noel Valk i Bilušič Ema osvojile su 3. mjesto.

U kategoriji juniorki u sastavu Donatela Klarin, Marija Ježina, Ella Belakušić, Beata Šimat osvojile su 2. mjesto i srebrnu medalju , u istoj kategoriji u sastavu : Katarina Grabić, Nora Kašić, Marija Marin,Mia Džapo i Anđela Đujić osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju

Solidne rezultate u individualnim vježbama ostvarile su:
Sara Gojčeta Miškić, Iva Nakić, Cvita Božikov i Karla Vodopija

Solidne rezultate u grupnim vježbama ostvarile su:
Kategorijia Mini u sastavu : Daria Maček, Petra Tomić, Tea Bralić i Valentina Grcić osvojile su 4. mjesto

U kateoriji mlađih kadetkinja: Tina Belakušić, Valentina Lovrić, Nina Šimat, Bruna Mudronja i Agata Donđivić osvojile su 5. mjesto
6. mjesto osvojile su Tea Tatar, Šikilić Nina , Mačukat Andrea i Mihaela Glasnović
9. mjesto osvojile su : Tonina Vrzić, Marija Glasnović, Anđela Brocić, Paula Zoričić i Lara Živković.
10. mjesto osvojile su: Iris Križanović, Nika Brakus, Tamara Bačić i Ena Grcić

U kategoriji kadetkinja: Dora Živković, Tea Rameša, Franka Skračić i Petra Božikov osvojile su 4. mjesto
5. mjesto osvojile su: Cvita Dželalja, Nina Pučo, Lucija Slipčević, Tea Pervan i Laura Bačić

U kategoriji juniorki: Matea Obratov, Anamaria Šuljak, Tara Dunkić, Bruna Slavica i Dora Škugor osvojile su 4.mjesto


Trenerice Ivančica Jakoliš, Nena Kulušić i Antea Lea Luketa iznimno su zadovoljne nastupom naših natjecateljica i njihovim plasmanima , sretni smo jer smo ostvarili svoje ciljeve jer smo na Državno natjecanje plasirali 12 natjecateljica i to redom: Mia Nakič, Dora Kulušić, Sara Malenica, Eva Maria Kalpić, Sara Rošić, Nika Bujas, Gabriela Perković, Cvita Skorić, Gabriela Jakovljević, Tonka Sladoljev, Dora Jurčević i Ella Magdić. Drago nam je što su svi vidjeli plodove rada ovih djevojaka, koje zaista daju sve od sebe .
Nova dokazivanja kao i dobrim rezultatima ritmičarke GK Šibenik – Dalamcije imaju na međunarodnom natjecanju u Mađarskoj.
  

Objavljeno u Sport i rekreacija
Više u ovoj kategoriji:

ČASOPIS VOLIM ŠIBENIK

 

MOK.hr koristi kolačiće (eng. cookies) kako bi vam pružio bolje korisničko iskustvo. Nastavkom pregleda mok.hr stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Slažem se!