Datum objave: 18. Ožujak 2019

Male šibenske gimnastičarke uspješno nastupile u Zagrebu, Eva Sršen osvojila zlato!

Eva Sršen, članica šibenskog gimnastičkog društva Nebo osvojila je zlatnu medalju u kategoriji djece rođenih 2010.godine u vježbi s obručem i popela se na pobjedničko postolje na 14. Medjunarodnom turniru u ritmičkoj gimnastici,Leda Cup 2019. koji je ovog vikenda održan u Zagrebu,u organizaciji kluba ritmičke gimnastike Leda iz Zagreba.

Zajedno sa svojim klupskim kolegicama nastupila je i u grupnoj vježbi bez rekvizita i zauzele su sedmo mjesto: Nela Sršen,Tonka Rupić, Sara Skert, Ema Šapina,Viktorija Copić.

"Zadovoljni smo postignutim rezultatima. Pred nama su tri tjedna priprema za regionalno natjecanje 6.travnja u Zadru, borba za plasman na Državno prvenstvo u individualnom programu te regionalno natjecanje u grupnim vježbama", kažu u tom klubu.