Datum objave: 18. Prosinac 2016

Šibenik News

I susret u 11. kolu A1 lige za košarkaše koji se u subotu, 17. prosinca, igrao na Baldekinu šibenski košarkaši lako su riješili. GKK Šibenik dočekali su i pobjedili momčad KK Zaboka rezultatom 89:64.

Razlika u koševima bila je i veća do zadnje četvrtine kada je trener Anzulović pružio priliku mladom naraštaju Građana da završe utakmicu uz pomoć starijih klupskih kolega.

Najbolji u ubacivanju koševa bio je igrač Zaboka, Borna Kapusta sa 19, dok je tek koš manje, 18, dao Miralem Halilović iz redova Građana.

Za GKK Šibenik ubacivali su još Ive Ivanov 14, Ivan Siriscevic 12, Luka Pandurić 10, Roko Badžim 9, Izzet Turkyilmaz 8, po 6 koševa dali su Domagoj Bašić i Teo Petani koji je zbog ozljede na početku susreta igrao samo 15 minuta, Ivan Blaće koji je ušao u zadnjoj četvrtini dao je 4, a mladi Andabaka 2.