Datum objave: 22. Ožujak 2015

NOGOMET:Šibenik svladao Primorca na Šubićevcu s 4 : 1

Nogometaši Šibenik jučer su, u 22. kolu Treće HNL jug, s 4:1 pobijedili Primorac 1929. Po jedan pogodak postigli su David Puclin, Igor Prijić, Josip Božinović i Marko Kartelo (iz kaznenog udarca), prenosimo sa službenog portala HNK Šibenik.

U 23. minuti gostujući je vratar prvi put morao u mrežu po loptu: s desne je strane centrirao Fuštin, a Puclin s ruba 16 metara, iskosa pogađa suprotan kut za vodstvo. Gosti izjednačuju preko Tadića koji pogađa iz slobodnog udarca u 31. minuti. Šest minuta prije odlaska na odmor Prijić koristi nesporazum u gostujućoj obrani i zabija za 3:1.

Akcija Božinovića i Šare okrunjena je novim golom u 52. minuti: centaršut s lijeva gostujuća obrana i vratar ne rješavaju na očekivan način, grešku koristi Božinović koji pogađa za 3:1. Bilo je još dosta šansi naše momčadi, no, rezultat se nije mijenjao sve do 89. minute kad je Bartulović, poslije duplog pasa s Fuštinom, srušen u 16 metara, a siguran realizator najstrože kazne bio je kapetan Kartelo.

FOT: Ante Baranić