Datum objave: 21. Svibanj 2014

Petar Krešimir Marasović u jakoj konkurenciji u Zagrebu osvojio dva srebra

Diana Ferić
Diana Ferić

Plivač PK More iz Šibenika Petar Krešimir Marasović osvojio je dvije srebrne medalje na iznimno jakom plivačkom međunarodnom mitingu ZPK 2014 koji je održan u Zagrebu, u organizaciji „Zagrebačkog plivačkog kluba“. Nastupilo je 200 plivača u apsolutnoj kategoriji iz 14 klubova iz pet država: Italije, Ukraine, Mađarske, Srbije i Hrvatske, a Petar Krešimir Marasović bio je drugi u disciplinama 200m leđno i 200m mješovitim stilom. U obje utrke pobijedio ga je Mađar Mark Meszaros koji je bio najuspješniji plivač mitinga u muškoj kategoriji, dok je kod žena bila Ukrajinka Daryina Zevina svjetska prvakinja u 25m bazena u disciplini 200m leđno. Za Petra je to bio prvi pripremni nastup u nastavku polusezone u kojoj ga čeka Juniorsko prvenstvo Europe u Nizozemskoj ,u Dordrechtu od 9. do 13. srpnja ove godine.