Datum objave: 04. Ožujak 2012

Košarka: Jolly JB - KK Zabok 86 : 85

Tijesnu pobjedu s 86 : 85 postigli su košarkaši Jolly Jadranska banka  sinoć na Baldekinu u utakmici protiv ekipe Zaboka, u 19. kolu Prve HKL. To im  je 10. uzastopna  pobjeda.  Utakmica je bila napeta, a domaćini su i prvo poluvrfijeme završili sa samo pola koša prednosti. U drugom poluvremenu gosti su  preuzeli inicijativu i poveli, ali su u zadnoj četvrtini košarkaši Jolly JB-a  uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist i nakon što je  igrač gostujućih Krušlin u zadnjim sekundama promašio koš  zabilježiti još jednu pobjedu. Krušlin je bio i najefikasniji igrač utakmice, a u redovima Jolly JB -a najuspješniji su bili Ross s 23 te Josipović s 19 i Mrva s 15 koševa.  U sljedećem kolu Jolly JB igra u Splitu protiv KK Split.