Datum objave: 20. Studeni 2011

Pošk u Splitu porazio vaterpoliste Šibenika

Diana Ferić
Diana Ferić

Vaterpolisti Šibenika nisu uspjeli osvojiti bod niti u jučerašnjoj utakmici protiv Poška koja se igrala u Splitu, u 10. kolu Jadranske vaterpolske lige. Derbi je, kako piše službeni portal Vaterpolskog kluba Šibenik,  bio je prožet tvrdom i čvrstom igrom oba protivnika. S mnogim tehničkim problemima na obje strane, POŠK je ipak izašao kao pobjednik.Utakmica je završila rezultatom 8:6. Jedan od najboljih dvoboja na susretu su odigrali golmani. Jukić s jedne, a Jelovina s druge strane terena, s jednakim brojem obrana davali su velik doprinos u obrani.
Susret je prvih 13 minuta bio nezanimljiv i obilježen s dosta pogrešaka, no rezultat je bio izjednačen – 3:3. Taj rezultat nije išao u prilog niti jednoj momčadi, iako bi to Šibenčanima donilo prve bodove u ligi. Trener Šibenika Mate Zeljak morao je odmoriti Vlahovića, Sabionia i Španju što je vidljivo rezultiralo padom igre gostiju, te konačnom rezultatu na kraju četvrtine. Prvo dvaput pogađa Matutinović, potom Sarić i domaćini na poluvremenu imaju veliku prednost – 6:3., prenosimo msa službenih stranica šibenskog vaterpolskog kluba.
Sljedeću utakmicu seniori igraju 23. studenog protiv Jadrana u Crnici s početkom .