Datum objave: 15. Listopad 2011

Baldekin: Jolly JB porazio Križevce PF

Košarkaši Jolly JB  večeras su na svom terenu porazili ekipu  Križevci Prigorije financije u 2. kolu Prve A1 lige rezultatom 94:80. Šibenčani su bili bolji iako su za protivnika imali iskusnu momčad.Trener Šibenčana Bavčević novinarima je pred utakmicu izjavio kako su gosti iskusna i dobra momčad o čemu svjedoči i njihova pobjeda u prošlom kolu nad favoriziranim Zadrom.  Ekipa Jollya od početka je krenula agresivno pa su vrlo brzo došli do velike prednosti. Posebno su efikasni bili u drugoj četvrtini utakmice te su već na poluvrijeme otišli s velikom razlikom u rezultatu koju su zadržali do kraja. Kod Jollya najefikasniji je bio Mrva sa 16 koševa, a dobro je igrao i mladi Gulam. U sljedećem kolu Šibenčani igraju u Slavonskom Brodu protiv Svjetlosti.