Datum objave: 15. Listopad 2011

Nogometaši Šibenika pobijedili Cibaliju s 3:0

Večerašnjom pobjedom nad Cibalijom na Šubićevcu nogometaši  s 3:0 nogometaši Šibenika  osvojili su značajne bodove koje im jamče priključenje sredini prvenstvene ljestvice. Golove su postigli Bačelić u 17. i Jelić u 29. minuti. te Jakoliš u drugom poluvremenu. Pokazalo se da je trener Tomić bio u pravu kada je uoči utakmice najavio čvrstu i dobru igru svoje ekipe.

objavljeno 15. 10. u 10 sati

Nogomertaši Šibenika dočekuju danas na Šubićevcu, u 11. kolu MaxTV Prve lige, vinkovačku Cibaliju u ne baš sjajnoj atmosferi među igračima zbog financijskih problema zbog kojih su neki ovog tjedna osatli i bez stana. Unatoč tome trener Goran Tomić vjeruje da se to neće dratsično odraziti na igru u današnjojj utakmici. Šibenčanim je ona  vrlo bitna i u obzir dolazi samo pobjeda ako se žele priiključiti sredini ljestice. Ako ne pbijede ostat će pričvršćeni za dno ljestvice.  “Očekujem da će Cibalia igrati nešto slično kao što je igrao Varaždin. Momčad je to koja će se sigurno ići nadigravati. Toplak je trener koji teži nadigravanju, pas igri. Ne vjerujem da će se zatvoriti, da će igrati neki klasični bunker. Bit će to otvorena utakmica.Optimisti smo, ta bi nam pobjeda puno značila da se primaknemo klubovima iznad sebe“, kazao je novinarima u najavi utakmice trener Tomić. Istaknuo je kako pretpostavlja da će se gosti postaviti čvrsto u igru ali i  da će njegova momčad dati sve od sebe jer su dobro odradili stanku u prvenstvu. Šibenčani će nastupiti bez ozlijeđenog Gergijevskog te bez  Medvida. On je među nogometašima koji su ovog tjedna ostali bez stana jer klub nije platio najam pa se vratio u rodni Sinj i nije mogao trenirati.