Datum objave: 09. Listopad 2011

Jolly JB pobijedio zadarski Borik

Prvi nastup i prvoj hrvatskoj košarkaškoj A1 ligi ekipa Jolly Jadranska banka zasladila je sinoć u Zadru  pobjedom nad  Borikom Punatmikom rezultatom  77:70. Početak i veći dio prvog poluvremenašprošao je u znaku bolje igre domaćih igrača.U tvrdoj i zanimljivoj utakmici Šibenčani su tek u posljednjoj četvrtini uspjeli slomiti otpor domaćina, te tako pokazali da su s pravom jedni od favorita prvenstva.  Košarkaši Borika su u drugom poluvremenu agresivnijom igrom pokušali preokrenuti rezultat ali im to nije pošlo za rukom. Najefikasiji igrači u redovima Jolly JB bioli su upravo Zadranin Mate Mrva s 20 te Luka Katura s 18 koševa. Nakon utakmice trener Jollj -a Krsto Malenica čestitao je svojim igračima na borbenoj i kvalitetnoj utakmici te je zahvalio donedavnom treneru Anđelku Matovu, kazavši da je upravo on pripremio momčad za prvenstvo. Domaći trener Plantak priznao je da su gosti bili bolji,a dodao je i kako je u njegovoj ekipi problem bio i to što su joj se neki igrači tek  pridružili.