Datum objave: 19. Ožujak 2011

Šibenik pobijedio Osijek na Šubićevcu

Šibenik je u današnjoj utakmici protiv Osijeka na Šubićevcu uspio zasluženo dobiti 3 značajna boda budući da su pobijedili rezultatom 2 : 1. Prvo poluvrijeme  završilo je neriješeno 1 : 1.  Domaćini su dobro otvorili utakmicu pa je  Ivan Fuštar već u 12. minuti  zatresao mrežu Osiječana. Nakon toga  Šibenik je imao još nekoliko šansi  i to Bačelić  -  Grgić u 14. i 36 minuti te Alispahić u 37. minuti, ali bez uspjeha, da bi  igrač Osijeka  u 39. minuti  poravnao na 1  : 1. Igra je  s obje strane u drugom poluvremenu bila mlaka i bezidejna ali je u 77. minuti ponovno Ivan Fuštar uspio zabiti gol i to nakon kornera.Utakmica se igra  la u 22. kolu Prve Hrvatske nogometne lige.,a bilo je oko 1000 gledatelja.Draž utakmici dalo je i  to što je na klupi Osječana bio  donedavni uspješni trener Šibenika Branko Karačić koji je proglašen najboljim momčadskim trenerom u prošloj godini dok je trenirao Šibenčane.