Datum objave: 06. Prosinac 2010

Vaterpolisti Šibenika osvojili još jedan bod

Veterpolisti Šibenika igrali su protiv  Medveščaka u gostima  rezultatom  10 : 10 pa su  osvojili još jedan vrijedan bod. Najzaslužniji za pobjedu  bio je David Babić koji je torpedirao mrežu domaćina, a osim njega vrlo dobar je bio i ‘veteran’ Edi Brkić, prenosimo sa službenog portala  Veterpolo kluba Šibenik.Domaćini su dominirali prvim dijelom utakmice kada su golom Ivana Milakovića došli do prednosti od čak 8:3. Tada se malo tko nadao da se mladi šibenčani mogu vratiti. Međutim, Kučević i Babić su uspjeli vratiti neizvjesnost u utakmicu, a onda su u nešto više od tri minute gosti postigli tri pogotka i osigurali bod Šibeniku. Trener Mate Zeljak je jutros je izjavio: Loše smo otvorili utakmicu. Bili smo loši u napadu, a i prolazile su nam kontre koje smo svakako trebali zatvoriti. U obrani smo se također krivo postavljali, što su sve iskoristili Medvjedi i kažnjavali, pogotovo u drugoj četvrtini. U nastavku ista priča, pa su domaćini došli do 8:3, ali onda smo promijenili obranu i postali više angažirani i odlučni u napadu. To se pokazalo kao izvrsno jer smo do kraja utakmice uspjeli nadoknaditi veliki zaostatak. Možda da smo bili strpljiviji u zadnjem napadu smo mogli uzeti i sva tri boda, ali sam i ovako zadovoljan. U VK Šibeniku najavljuju da će do nove godine raditi jačim ritmom, a potom će se početi intenzivno pripremati da spremni dočekaju POŠK - a 12. veljače u Crnici.