Datum objave: 11. Svibanj 2022

GIMNASTIKA / Šibenske gimnastičarke Dora Juričević i Gabriela Jurković zlatne na „ATG cup 2022.” u Austriji

Gimnastičarke GK „Šibenik – Dalmacija” postigle su izvanredne uspjehe na jakom međunarodnom natjecanju u gimnastici, „ATG cup 2022.” u Austriji. U konkurenciji 150 natjecateljica iz većine europskih zemalja nastupilo je šest šibenskih gimnastičarki. U kategoriji seniorki trijumfirala je Dora Jurčević koja je osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju. U istoj kategoriji Tonka Sladoljev osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju. Zlatnu medalju osvojila je i Gabriela Jakovljević koja je bila najbolja u kategoriji juniorki, a Nika Bujas je bila druga i osvojila srebrnu medalju. Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojila je i Antea Mileta. U kategoriji kadetkinja Mia Nakić osvojila je 5. mjesto. Šibenske gimnastičarke na ovom međunarodnom natjecanju vodile su njihove trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić.