Datum objave: 27. Rujan 2020

KOŠARKA / Šibenčani postigli prvu ovosezonsku pobjedu, na Baldekinu svladali Sonic Puntamiku

Košarkaši GKK Šibenke pobijedili su sinoć na Baldekinu ekipu Sonik Puntamike rezultatom 98:84. Zbog epidemioloških mjera utakmica se igrala pred praznim gledalištem.

Šibenčani su od počpetka dobro igrali. Već u prvih deset minuta igre ubacili su čak 30 koševa u zadarski koš. Do poluvremena ubacili su 54 i stekli 15 koševa prednosti.

Bez većih problema odradili su Šibenčani drugi dio utakmice. Nisu Zadranima dopustili da dovedu utakmicu u nemirne vode.

Henrik Širko bio je najefikasniji s čak 28 koševa, Miković je dodao 19, a Amerikanac Freeman 18 koševa.

GKK ŠIBENKA – SOIK PUNTAMIKA 98:84 (30:21, 24:18, 24:18, 20:27)