Datum objave: 05. Prosinac 2015

Kad Petani povede pjesmu to znači pobjeda: Šibenik se pobjedom oprostio od navijača

Šibenik News

Od vjernih navijača narančasti su se za ovu godinu oprostili pobjedom. Bez teškoća svladali su Zabok 80:62 u 10. kolu prvenstva. Od početka je bilo jasno tko je gazda na Baldekinu. Najveću prednost Šibenik je dostigao pred kraj treće četvrtine, bilo je 68:48. Zadnjih nekoliko minuta Šarin je publiku razveselio poslavši većinu mladića na parket. Ovako je izgledao zapisnik poslije utakmice

GKK Šibenik: Radovčić (12), Andabaka (3), Badžim (10), Nakić (2), Bašić (8), Blaće (5), Krajina, Vukičević (9), Paić, Španja (15), Vrkić (5), Petani (11)

Na poziv navijača Teo Petani je poveo pjesmu "Ti jedini ti najbolji Šibeniče. U 11. kolu za tjedan dana Šibenik gostuje u Osijeku.

Jolly je izgubio kod Kaštela 83:73.