Datum objave: 11. Ožujak 2012

Košarkaši Jolly JB -a bili bolji od Dubrovnika

Košarkaši Jolly Jadranske banke  pobijedili su sinoć na Baldekinu KK Dubrovnik rezultatom 88 : 67 u Prvenstvu Hrvatske. Iako završni rezultat pokazuje veliku razliku u korist Jolly JB -a utakmica nije  za pobjednika bila laka jer su gosti pokazali žilavu igru, posebnu u prvom poluvremenu koje je završilo s 34 : 43. Međutim, u drugom poluvremenu dobro posložena momčad domaćina  uspjela je rezultat značajno preokrenuti u svoju korist. U redovima Jolly JB -a najefikasniji su bili Ross s 30 i Vrsaljko s 18 poena. U sljedećem kolu Šibenčani gostuju u Rijeci gdje se sastaju s ekipom Kvarnera.
Košarkašice Jolly JBS -a sinoć su također bile uspješne i u Rijecu su s visokom razlikom,  56 : 85 svladale  igračice Pletera.

Snimio: A. Baranić