Šibenski ogranak stranke Održivi razvoj Hrvatske (OraH) Mirele Holy bit će formiran danas u 17 sati u foajeu HNK-a Šibenik. Skupu će se obratiti Mirela Holy, predsjednica stranke, Davor Škrlec, potpredsjednik, Atana Grbić Martinović, članica predsjedništva, Zlatan Reić, član predsjedništva, Natalija Rajčić, povjerenica za dalmatinsku regiju te Emilio Menđušić, povjerenik za grad Šibenik. Nakon osnivanja gradskog ogranka Šibenik, u foajeu kazališta, u 18 sati održat će se tribina 'Održivi razvoj stvara radne mjesta'. Uvodničari na tribini biti će predsjednica stranke Mirela Holy,potpredsjednik stranke Davor Škrlec i član predsjedništva za dalmatinsku regiju Zlatan Reić.