Datum objave: 14. Travanj 2014

Tri medalje za taekwondo klub Juraj Dalmatinac na međunarodnom natjecanju

Nina Medić
Nina Medić

Natjecatelji taekwondo kluba Juraj Dalmatinac okitili su se sa tri medalje na 21. Međunarodnom natjecanju u olimpijskom taekwondou za kadete, koje je održano u Zagrebu, u nedjelju, 13. travnja.Ira Lambaša osvojila je zlatnu medalju u najmlađoj uzrasnoj skupini, vrtićanci. Ona je svladala konkurenciju u polufinalu 35:22, a u finalu 32:22. Srebrnu medalju osvojio je Matej Desanić u konkurenciji kadeta, a Lucija Desanić osvojila je brončanu medalju u konkurenciji mlađih kadetkinja.

Na natjecanju je nastupilo je preko 300 natjecatelja iz Rusije, Slovenije, Mađarske, Austrije, BiH i Hrvatske. nastupili su i natjecatelji šibenskog i to sa svojim najmlađim predstavnicima. Na izuzetno jakom turniru boje Šibenika branili su još i Tereza Berač, Melanie Matić, Ante Jurišić, Jere Gašperov i Danijel Aralica.

Natjecatelje su na natjecanju pratili treneri Damir Lambaša, Zoran Huljev, Nives Radić i Robert Dasović.