Datum objave: 08. Travanj 2011

Inter porazio nogometaše Šibenika u Zaprešiću s 3 : 2

Dora Žganjer
Nogometaši Šibenika izgubili su večeras u Zaprešiću od domaćeg Intera rezultatom 2:3, u utakmici 24. kola  Prve HNK lige. Šibenčani su bili poveli u 28. minuti golom  Bačelića Grgića ali su domaćini nakon 10 - tak minuta izjednačili pogotkom Budimira. Nakon toga im je krenulo pa su do kraja prvom poluvremena poveli s 2 : 1, a pogodak je postigao Barišić,  da bi u 2. poluvremenu golom Trajkovskog povećali razliku na 3: 1. Gosti se ipak nisu predali pa je šibenski igrač Jelić u 90 minuti zatresao mrežu Inkera ali  poraz nisu mogli izbjeći iako su u Zagreb otišli uvjereni u pobjedu.U Zagreb nisu otputovali  Antonio Jakoliš zbog kartona i Mladen Jurčević zbog ozljede, svi ostali su na raspolaganju treneru Lokici, prenosimo sa službenog web portala NK Šibenik.Dario Krišto, koji je ove zime stigao na Šubićevac, a svojedobno je igrao i u Interu, o današnjem protivniku svoje momčadi kaže: ''Ekipa mlada, poletna. Imaju bolji rezultat nego igre, iako je trener jako dobar i dobro je ukomponirao tu mladu momčad. Daje im priliku, dobro ih vodi. Ali nije to teren gdje možemo očekivati neku agresivu, presing, pritisak. Ako njima bude dobar dan mogu nam dati pet komada, ali ako ne bude možemo ih glatko dobiti. Mislim da ako izdržimo poluvrijeme, a ne primimo gol u ranoj fazi da gore možemo jako puno dobiti.''''Bolje i lakše igramo u gostima, lakše nam je. Bit će dobar teren, dobri uvjeti. Idemo gore dobiti, njih se ne bojimo, nemamo se čega plašiti. Nisu ekipa koja bi nas mogla razbiti, imamo dobar niz. Nadamo se da nećemo odigrati neodlučeno, premda bi bod isto bio dobar, ali mislim da je pobjeda imperativ'', optimist je uoči utakmica bio Krišto.Utakmica je na rasporedu u 18 sati. (tekst i foto: službene stranice Nk Šibenik)