Datum objave: 28. Prosinac 2010

Ante Alduk najbolji vozač u Županiji

Toni Lacmanović pobjednik je 3.nagrade Grada Šibenika i Šibensko – kninske županije u ocjensko spretnosnoj vožnji koju je organizirao Auto i karting savez Šibensko – kninske županije u suradnji s AKK Rogoznica iz Rogoznice. Usprkos lošem vremenu natjecanje je bilo besprijekorno, a pratili su ga ljubitelji auto – moto sporta iz Šibenika, Zadra i Trogira.Toni Lacmanović bio je najbolji u najzahtjevnijoj Klasi I ocjensko spretnosne vožnje, a u finalu je nadmašio svog oca, iskusnog vozača i natjecatelja, Ivicu Lacmanovića. U Klasi II najbolji su bili Ante Alduk, Vilim Kovač i Ante Barić, a u Klasi III  Ante Gaćina, Ante Ćudina, Đorđe StudićZahvaljujući najvećem broju bodova u generalnom plasmanu trijumfirao je Ante Alduk, 2. mjesto osvojio je Vilim Kovač, 3 Ante Barić. Najbolji junior bio je Ante Barić, a najboji veteran Ivica Lacmanović.[caption id="attachment_8623" align="aligncenter" width="448" caption="Ivica Lacmanović prvak u Klasi I i najbolji Veteran"][/caption]Foto: Ante Baranić