Datum objave: 30. Listopad 2010

Neriješeno na Šubićevcu, Riječani izvukli bod

Utakmica Šibenik - Rijeka završila je rezultatom 1:1. Igrač Šibenika Željko Malčić poentirao je napokon u 88. minuti.Gosti su poveli već u 16. minuti utakmice, a gol je zabio Fausto Budicin. Šibenik je bezuspješno pokušavao dati gol, a jedinu šansu domaćin je imao u 34. minuti kad je dobro gađao Božić ali je mrežu Rijeke uspio sačuvati njihov vratar. Prvo poluvrijeme završilo je bez velikih poteza, Šibenik je pokazao prilično skromnu predstavu. U 88. minuti preokret, Željko Malčić uspio je poentirati i tako sačuvati barem bod za domaću ekipu koja je ipak od važne utakmice s Rijekom očekivala puno više. Pobjeda je bila imperativ, ali nažalost, Šibenčani danas na Šubićevcu nisu imali svoj dan.