Datum objave: 05. Prosinac 2010

U tri minute Hajduk matirao Šibenčane

Nakon sjajnog prvog poluvremena utakmice u kojoj je Šibenik i više nego nadjačao Hajduka, u samom otvaranju nastavka utakmice domaći su igrači potpuno ispali iz igre. Već u 46. minuti zabio je Tomasov, a samo dvije minute kasnije u šibensku mrežu ušao je još jedan gol, poentirao je Andrić. U 88. minuti utakmice Hajduk je i treći put zatresao Blaževićevu mrežu, a gol je dao Torcidin mezimac Ibričić. U 88. minuti sudac je svirao penal za Šibenčane, a sa 11 metara zabio je Alispahić. Utakmica je završila rezultatom 3 : 1 za goste iz Splita.Šibenik je u prvom poluvremenu današnje, zadnje ligaške utakmice pred zimsku pauzu koja je upravo završena  na Šubićevcu, uvjerljivo bio bolji od favoriziranog Hajduka i prava je šteta što tu očitu prednost nisu znali iskoristiti bolje i zabili barem jedan gol. To im se brzo osvetilo, kako to već biva u nogometu jer ih je Hajduk u "blitzkrieg" prodoru sredio u prve tri minute drugoga dijela. Već poslovično najbolji u šibenskim redovima Alispahić, imao je u prvom dijelu utakmice nekoliko sjajnih prilika, ali lopta jednostavno nije htjela ući u Hajdukov gol. Nakon tog šoka na otvaranju prvog poluvremena domaći trener posegnuo je za izmjenama i pokušavao postaviti novu igru, ali nakon tih početnih 2:0, svi su se njegovi pokušaji pokazali nemogućom misijom.Inače, na tribinama na Šubićevcu boravio je veći broj skauta i menađera stranih klubova koji prate Alispahića, najboljeg modrog igrača ove sezone koji neminovno odlazi. Klub jedva čeka inkasirati koji milijunčić od njegove prodaje. Šoldi na Šubićevcu kasne, isplate su neredovite, a teren je nakon obilnih kiša u prilično jadnom stanju. Klub mora hitno pronaći novac za teren s umjetnom travom.