Datum objave: 10. Prosinac 2023

KICKBOXING / Laura Lokas proglašena najboljom borkinjom CROATIA OPEN-a na kojem je KK „Dalmatino” osvojio tri zlatna odličja.

Laura Lokas proglašena najboljom borkinjom CROATIA OPEN-a koji je održan u Makarskoj, a na kojem je šibenski KK „Dalmatino” osvojio tri zlatna odličja.
Kickboxing klub Dalmatino je nastupio u K-1 disciplini sa svoja 3 predstavnika koji su osvojili 3 zlatne medalje i nagradu za najboljeg ženskog borca u ringu. Laura Lokas je nastupila u konkurenciji juniorki do 56 kg i u finalu svladala protivnicu iz splitskog Pitbulla. Franko Peran ja u konkurenciji juniora do 57 kg u finalnoj tehničkim nokautom svladao protivnika iz Imotskog, a Snježana Prgomet, je nakon osvojene bronce na svjetskom prvenstvu u Portugalu, u seniorskoj konkurenciji do 48 kg u finalu svladala protivnicu iz Zagreba,
Natjecateljima su u kutu bili trener Damir Lambaša i europska prvakinja Nives Radić. Voditelj ekipe je bio predsjednik kluba Darko Mikulandra.