Datum objave: 02. Listopad 2017

Graciozna Lucija Slavica osvojila prvo mjesto u vježbi s obručem na međunarodnom Sirena kupu

Članice gimnastičkog kluba Šibenik Dalmacija sudjelovale su na međunarodnom natjecanju u ritmičkoj gimnastici koje je i pod nazivom Sirena kup održano proteklog vikenda u zadru.

Natjecalo se više od 200 malih i velikih gimnastičarki iz 7 zemalja.

Gimnastički klub Šibenik Dalmacija predstavio se s 14 natjecateljki .

U kategoriji najstarijih ( Seniorki ) iznimno gipka i graciozna Lucija Slavica osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju u vježi s obručem i loptom
4. mjesto osvojila je Mia Nakić, 6. mjesto osvojila je Dora Kulušić, 7. mjesto osvojile su Sara Malenica, Laura Škugor, Nika Bujas i Leona Jurković, 8. mjesto osvojile su Gabriela Perković i Valentina Mateša, 9. mjesto osvojile su Tonka Sladoljev i Mia Džapo, 10. mjesto osvojila je Cvita Skorić, 13. mjesto osvojila je Iva Nakić i 14 mjesto osvojila je Matea Obratov
Postignutim rezultatima zadovoljne su sutkinje Ivančica Jakoliš i Krešimira Topić te trenerice Nena Tešulov i Antea Lea Luketa
Gimnastički klub Šibenik Dalmacija nastavlja s jakim tempom treniranja jer sredinom mjeseca listopada putuju u Osijek na državno prvenstvo u A programu