Datum objave: 09. Studeni 2014

Nogometaši Šibenika vratili se na prvo mjesto Treće lige jug

Nogometaši Šibenika vratili sunse na prvo mjesto Treće lige jug jučerašnjom  pobjedom u gostima nad Omišom od  3 : 0. Dva gola  za Šibenčane postigao je Josip Božinović, a jedan gol dao je Ivica Zelić.

U osmoj minuti prvi se put zatresla mreža domaćeg čuvara mreže: fantastično je Božinović izveo slobodan udarac, odsjela je lopta iza leđa vratara Omiša za naše vodstvo od 1:0. 15 minuta kasnije poslije Božinovićeva kornera, odnosno igranja glavom Bulata i Kartela, u gužvi je najbolje reagirao Zelić koji postiže gol za povećanje vodstva.

Konačnih 0:3 postavio je svojim drugim golom Božinović na asistenciju Prijića. A kako su u derbiju kola Solin i Mosor odigrala 2:2, naša je momčad ponovno preuzela čelnu poziciju na ljestvici, prenosimo sa službenog portala HNK Šibenik.